Top Hostel

Zobacz obiekt


Hostel Top Pokoje Gościnne jest usytuowany przy Krupówkach, w samym sercu Zakopanego. Oferuje on pokoje z bezpłatnym WiFi.

Goście mają do dyspozycji jasne pokoje, które zostały wykończone w drewnie. W niektórych z nich mieści się łazienka. Goście zakwaterowani w pozostałych pokojach mogą korzystać ze wspólnej łazienki na korytarzu.

Idealnym miejscem na relaks jest wspólny salon z telewizorem i tarczą do gry w lotki. Znajduje się w nim również komputer z dostępem do Internetu.

O poranku w obiekcie serwowane jest słodkie śniadanie kontynentalne, w którego skład wchodzą różne dżemy, płatki zbożowe, czekolada, tosty, kawa, herbata i mleko.

Pozostałe posiłki można przygotowywać we wspólnej kuchni wyposażonej w lodówkę i elektryczną płytę grzejną. Do dyspozycji Gości jest też przechowalnia bagażu, schowek na rowery oraz sejf. Obiekt jest monitorowany przez całą dobę.

Hostel jest oddalony o zaledwie 750 metrów od wyciągu narciarskiego na Gubałówce. Od dworca kolejowego w Zakopanem dzieli go natomiast 1,1 km.